Girişimci

Merhaba, benim ismim Murat

Evet evet, o dar mahallelerde top oynadığın klasik murat’lardan sadece birisi. Küçüklüğümü tam olarak Türk örf, gelenek ve adetlerine göre yaşadım. Fakat dar mahallelerde gelişen büyük vizyonum, beni önce internetle sonrada Dünya ile tanıştırdı. Geleneksel bir Türk ailesinin evladının reklam, yazılım, çeşitli girişimler, İnternet ve modern teknoloji ile buluşması sonucu kendime yeni bir yol çizmeye başladım. Temel ahlak kavramlarına değer veren, insanlara yardım etmeyi seven birisiyim. Yaşadığım mahalle ve geldiğim kültür’ün bunda çok büyük etkisi olduğuna inanıyorum. Fakat bunu reklam yaparak değil olması gerektiği gibi gizlilik içerisinde kimseyi mahcup etmeden gerçekleştiriyorum.

Yaşadığım topraklara aşık vatansever birisiyim. En büyük ideallerim arasında Türk toplumunu olabildiğince geliştirmek, vizyon açısından büyük resmi görebilmelerine katkıda bulunmak istiyorum. 

(V.2.3.0)

Uzmanlık Alanlarım

Borsa ve Kripto Para Danışmanlığı

Broker-Dealer

Zamanının piyasasını çok iyi bir şekilde biliyor ve sizlerin ellerinde bulunmakta olan paralarınızı en hızlı şekilde değerlendirmelerinize yardımcı olan kişiyim.
Birikimlerinizi en mantıklı şekilde değerlendirmek tek amacımdır.

Gayrimenkul ve Yatırım Hizmetleri

Hedeflerim

Ailemin hazırlamış olduğu bu zemini, kendi alt yapım ile birleştirerek, günümüz teknolojisi ve yeteneklerim doğrultusunda, yatırım, gayrimenkul, inşaat gibi çeşitli sektörlerde başarılı ve devamlı işler yapmak.

Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri

Günümüz Teknolojisi ve Yazılım

Uzun yıllar önce başlayan bilişim serüvenim hâlâ kendini geliştirerek devam etmekte. Bu süre zarfı içerisinde birçok özellik öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum. Net bir tarih vermek gerekirse bilişim serüvenim, 22 yıl önce Commodore 64 bilgisayarımla işe koyulmuştum ve belirttiğim gibi hâlâ bilgimin üstüne daha da bilgi ekleyerek gelişmekteyim.

Marka ve Kurumsal Danışmanlık

Danışmanlık

İş ve Kurumsal yaşamlarınızda sağlam temeller üzerinde ilerlemek ve ticari hedeflere ulaşmak amacıyla oluşturulan stratejik plan marka danışmanlığı kapsamında hazırlanır. Sizlerin, yeni ya da mevcut markalara doğru çizgi üzerinde ilerlemesine yardımcı oluyorum. Modern çağda, dijital yaşamın yaygın olduğu dönemde eski yöntemlerle markanın büyümesini sağlamak her zaman mümkün değildir.

 

Web 3.0 + Metaverse

Web 3.0 + Metaverse

Metaverse ya da sanal evren, insanların hiçbir fiziksel çaba harcamaksızın artırılmış sanal gerçeklik cihazları sayesinde tamamen zihinsel olarak kendilerini hissettikleri algısal evrene denir.

Sanat ve Antika

Sanat Çalışmalarım

Sanat ile aslında çok eskiye dayanan bir arkadaşlığım bulunmaktadır. Heykel ve alçı ile alakalı çalışmalarım bundan yaklaşık 25 yıl önceye dayanmaktadır. Fakat ne zaman bunu fark ettin ve ortaya çıkardın diye soracak olursanız, içimdeki resim ve müzik aşkı 2017 yılından sonra oluşmaya başladı.

İletişim Bilgileri

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish