Borsa ve Kripto Para

Yatırım Danışmanı​

Zamanının piyasasını çok iyi bir şekilde biliyor ve sizlerin ellerinde bulunmakta olan paralarınızıı en hızlı şekilde değerlendirmelerinize yardımcı olan kişiyim.
Birikimlerinizi en mantıklı şekilde değerlendirmek tek amacımdır.

Borsa ve Kripto​

Zaten önceden içinde bulunduğum borsa ve kripto para sektörüne uzun bir aradan sonra geri dönmüş bulunmaktayım. Geri dönmem ile birlikte boş durmayarak direkt BTC ve Borsa alanlarında çeşitli atılımlar sergilemiş bulunuyorum. Kripto para borsasının tüm özellikleriyle uğraştığım kesindir. Lakin, özellikle BTC Meaning yani BTC madenciliğine yöneldiğim doğrudur. BTC Meaning doğru yapıldığı takdirde ciddi kazançlar sağlayan bir iş olduğunu biliyoruz. Lakin, özellikle Asya ve Asya’nın çeşitli bölgelerinde yasal bir şekilde yürütülen çok ciddi kazançlar söz konusu değil. Ancak, yine de bu bölgelerde yapılan kazançlar tatmin edici diyebilirim.

Yurtdışında çeşitli yerlerde uzaktan bağlantı yöntemi ve sunucular aracılığı ile elektrik + gerekli diğer makinelerin temini halinde bu iş hâlâ profesyonel ve kazançlı bir şekilde yapılabiliyor. Bu çalışmaları sanal sunucular üzerinde de yapmak tabii ki mümkün. Lakin, sanal sunucular üzerinde yapıldığı takdirde riskler genel olarak artıyor diyebiliriz. Ancak, sanal sunucu üzerinde yapılan BTC Meaning yapılabilecek kazançlı işler arasında gösteriliyor. Dünyamız gün geçtikçe gelişiyor, yeni yeni cihazlar ve teknolojiler ortaya çıkıyor. Yani bir bakıma dünyamızın artık teknoloji ve bilim dünyası olduğunu söylememiz çok doğru olur. Artık, teknolojisiz hiçbir şey yapılamaz hale geldi. Bu yüzden teknolojiyle düşman olmak yerine teknolojiye yönelip onla iyi işler yapmak geleceğimiz adına en mantıklı ve en doğru iş olacaktır.

Borsa​

Yukarıda da belirttiğim gibi borsa üzerine birçok çalışmam mevcut. Şu anda da kendimi daha da geliştirerek borsa adına yeni programlar yapmaya çalışmaktayım. Borsa için program yapma işine çalıştığım birkaç büyük firmanın ricası üzerine tekrar başladım. Bu borsa programı için al sat işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilen geliştirdiğim bot yazılım sayesinde, Borsa program yapma işine ciddi ve profesyonel bir şekilde tekrar giriş yapmış bulunmaktayım. Bu al sat işlemlerini otomatik olarak yapan botu hâlâ geliştirme aşamasındayım diyebilirim. Hâlâ geliştirme aşamasında bulunduğum bu botu maksimum kapasiteye erişinceye kadar geliştirmeyi düşünüyorum. Bu bot, yapay zeka teknolojisi ile mükemmel işler başaracaktır lakin bunun biraz ağır gerçekleşeceğini söylemeliyim. Borsa için yaptığım çalışmalar sadece geliştirdiğim bu botla sınırlı değil. Yakın zamanda yeni işlevsel ve profesyonel projelerle tekrar ortaya çıkmayı düşünmekteyim. Borsa işi gerçekten zor bir iştir. Nerede ne yapmanız gerektiğini gerçekten çok iyi bilmelisiniz. 

Bu açıdan borsa adına geliştirilen programlar büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü, geliştirilen programlar ne kadar anlaşılır ve işlevsel olursa, borsa işi yapan birisi daha çok memnun kalacak ve o programa doğru yönelecektir. Bu açıdan borsa programlarını işlevsel yapmak hayati bir önem taşımaktadır. Yaptığım bu programlar harici Borsa şirketleri için yaptığım çalışmalardan dolayı insanlar ile yakın bağlarım sebebi ile kişisel görüşlerini paylaştıkları için burada ismini yazamadığım insanlara en içten sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. 

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish